GoRekry_Banneri_2

Yhteystiedot

KPEDU_Rekry_pinkki-1

 

Projektipäällikkö Johanna Herrala

puh. 040 359 6239

johanna.herrala@kpedu.fi

Työelämäyhteistyö Elisa Orjala

puh. 040 807 3532

elisa.orjala@kpedu.fi

KPEDU_Rekry-2

 

Projektityöntekijä Joni Autio

puh. 040 807 3606

joni.autio@kpedu.fi

Lisätietoja:

Projektipäällikkö Johanna Herrala

puh. 040 359 6239

Projektityöntekijä Joni Autio

puh. 040 807 3606

Työnetsijä Elisa Orjala

puh. 040 807 3532

email: etunimi.sukunimi@kpedu.fi

Uraohjaajat

Luonnonvara-ala

Suvi_web

Suvi Hirvikoski 

suvi.hirvikoski@kpedu.fi

0403596247 


Hyvinvointiala

Kata_web

Katriina Sipilä

katriina.sipila@kpedu.fi

0447250512

Teollisuus- ja logistiikka-ala

Thomas_web

Thomas Isoaho

thomas.isoaho@kpedu.fi

0447250107


Rakennusalat

Kari_web

Kari Kalliokoski

kari.kalliokoski@kpedu.fi

0408085564


IT- ja media-ala

_DSF7617-3

Jussi Järviniemi

jussi.jarviniemi@kpedu.fi

0408085036


Ruoka- ja puhdistuspalveluala

Tuula_web

Tuula Alppinentuula.alppinen@kpedu.fi

040 808 5068

 

Liiketoiminnan ala

Jari_web

Jari Ågren

jari.agren@kpedu.fi

040 807 3536

Maahanmuuttajat

 

Liinu Andersson

liinu.andersson@kpedu.fi

040 807 3647