yhteystiedot

  • logo
  • centria logo
  • 03

LET´S LEARN WORK -KPEDUN HANKETIIMI:

Heli Maunula (heli.maunula(at)kpedu.fi)

 

Jari Ågren (jari.agren(at)kpedu.fi)

 

Joni Autio (joni.autio(at)kpedu.fi)

 

LET´S LEARN WORK -HANKKEEN MUUT TOIMIJAT:

Centria:

Janette Korpi (janette.korpi2(at)centria.fi)

Juha Kujala (juha.kujala(at)centria.fi)

Hannu Kari (hannu.kari(at)centria.fi)

Kokkolan kaupunki:

Sari Yli-Hukka (sari.yli-hukka(at)edu.kokkola.fi)

 

Lisätietoa hankkeesta löydät: CENTRIA TKI https://tki.centria.fi/hanke/lets-learn-work/2796